Sözde kadın hakları savunucularına cevabımızdır
7.4.2016
Sormak isteriz , bugün kadın hakları savunucusu kesilenler; şimdiye dek neredeydiniz? Yılın ilk 3 ayında ölen 94 kadın kardeşimizi , Ensar Vakfı'nda istismar edilen onlarca çocuğu, kadının yaşam hakkını hiçe sayan zihniyetinizi örtmek için seçtiğiniz bu yöntemi , vaktinde gösteremediğiniz şaşaalı tepkilerinizi kendinize saklayınız.

 

Kadınlar öldürüldü, sadece izlediniz. Çocuklar istismar edildi, "Bir kereden bir şey olmaz" diyip savunmaya geçtiniz. Devletin okullarında yüzlerce öğrenci taciz edildi, üstünü örttünüz. Kadınlar sokak ortasında cinsel saldırıya uğradı "O saatte ne işi vardı?" dediniz.  Ensesti, pedofiliyi suç olarak görmeyen fetvalar verip ahkam kestiniz. Öz babası tarafından istismar edilen çocuğun çığlığını, ancak babasından hamile kaldığında duydunuz.
 
Büyükleriniz "Kadın gülmez, kadın konuşmaz" derken, hep sessiz kaldınız. Yandaş işadamlarının tacizci kardeşlerinin, kardeş vakıfların istismarcı öğretmenlerinin yanında durdunuz. TS Başkanı "Bizi kadın gibi yaşatamazsınız" derken, belediye başkan yardımcınız "Kadınlardan alacak eğitime ihtiyacımız yok" derken onaylarcasına, tek bir söz etmediniz. 
 
Tüm bunların ardından sormak isteriz , bugün kadın hakları savunucusu kesilenler; şimdiye dek neredeydiniz?
 
Yılın ilk 3 ayında ölen 94 kadın kardeşimizi , Ensar Vakfı'nda istismar edilen onlarca çocuğu, kadının yaşam hakkını hiçe sayan zihniyetinizi örtmek için seçtiğiniz bu yöntemi , vaktinde gösteremediğiniz şaşaalı tepkilerinizi kendinize saklayınız.
 
Gerçeklerin üstünü örtemeyeceksiniz. Öldürülen tüm kadın kardeşlerimizin, koruyamadığınız çocuklarımızın sesi olmaya devam edeceğiz. 
Size rağmen bilin ki ,sessiz kalmayacağız, izin vermeyeceğiz !