Erkek arkadaşı başından vurup yola attı
2.4.2014
Bursa İnegöl'de yaşayan 45 yaşındaki Emine Kocaman, cezaevinden çıkan erkek arkadaşı E.G. tarafından beylik tabancası ile başından vuruldu ve yol kenarına atıldı.

Bursa'da meydana gelen olayda, gece saatlerine doğru saat 23.30 sıralarında 2. Organize Sanayi Bölgesi'nde başına kurşun sıkılmış ağır yaralı bir kadın bulundu. Acil bir şekilde hastaneye kaldırılan kadının tedavisi devam ediyor. Kadının durumunun ciddiyetini koruduğu olayı gerçekleştiren kişinin kadının erkek arkadaşı olduğu söyleniyor.

 

Bursa’nın İnegöl ilçesinde yol kenarında silahla vurulmuş bir kadın bulundu. Hastaneye kaldırılan kadının sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi. 

 

İnegöl’e bağlı Hamzabey Mahallesi 2. Organize Sanayi Bölgesi’nde gece saat 23.30’da yol kenarında yaralı halde yatan bir kadını gören yoldan geçen bir kişi, jandarma ve sağlık ekiplerine haber verdi.

 

Olay yerine gelen jandarma ekipleri 45 yaşında olduğunu öğrenilen Emine Kocaman’ın başından silahla vurulduğunu belirledi. Sağlık görevlilerin yaptığı muayenede durumu ağır olan Emine Kocaman, ambulansla İnegöl Devlet Hastanesi Acil Servisi’ne kaldırdı.

 

Jandarma ekiplerinin olay yerinde yaptığı araştırmada çevredekilerin silah sesi duymadığını belirledi. Bu nedenle Emine Kocaman'ın araç içerisinde ya da bir başka yerde vurulduktan sonra otomobille buraya bırakıldığını tahmin eden jandarma, olayla ilgili soruşturma başlattı.