Dokuz Eylül Üniversitesi panele çağırıyor
9.4.2014
Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu, Serpil Erfındık'a adalet için Dokuz Eylül Üniversitesi'nde 15 Nisan Salı günü yapacağı panelin duyurusuna hız kesmeden devam ediyor. Bugün (9 Nisan Salı) Dokuz Eylül Üniversitesi Tınaztepe Kampüsü ve Eğitim Fakültesi Kampüsü'nde stantlar açarak panelin duyurusunu yapan Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu üyeleri, ayrıca okulun her tarafına panel afişlerini de astı.

Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu 15 Nisan’da Dokuz Eylül Üniversitesi’nde Serpil Erfındık’a adalet için yapacağı panelin duyurusunu yapmaya devam ediyor.Dokuz Eylül Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olan Serpil Erfındık, eski kocası tarafından 15 Aralık’ta öldürüldü. Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu, 14 Nisan Pazartesi günü ilk duruşması görülecek olan Serpil Erfındık davasının hemen ardından 15 Nisan Salı günü Dokuz Eylül Üniversitesi’nde panel düzenleyecek.

Platform üyeleri bugün Dokuz Eylül Üniversitesi’nde stantlar açarak paneli duyurmaya devam etti. Tınaztepe Kampüsü ve Eğitim Fakültesi’nde stant açan Platform üyeleri, ayrıca okula afişler de astılar. Platform, Serpil Erfındık için tüm öğrencileri ve öğretim üyelerini 15 Nisan Salı 15:00’da DEÜ Eğitim Fakültesi Konferans Salonu’ndaki panele beklediklerini duyurdu.SERPİL ERFINDIK DAVASI İLK DURUŞMASI
Tarih: 14 Nisan Pazartesi
Saat: 12:00
Yer: Bayraklı Adliyesi C Blok önü

PANEL
Tarih: 15 Nisan Salı
Saat: 15:00
Yer: DEÜ Eğitim Fakültesi Konferans Salonu