Burcu Çiftçi'nin katili hala serbest
15.9.2014
Adana'da 10 Eylül Çarşamba günü boşanmak istediği kocası tarafından öldürülen Burcu Çiftçi'nin katili halen yakalanmadı.

Adana’da 10 Eylül Çarşamba günü boşanmak istediği kocası tarafından öldürülen Burcu Çiftçi’nin katili halen yakalanmadı.Gece saatlerindekonuşmak istediğini söyleyerek Burcu’yu ailesinin evinden alan kocası Burcu barışmak istemeyince mezarlıkta başından vurarak öldürdü. Mezarlığın çevresinden silah sesi duyan mahalle sakinleri durumu polisi bildirdi. Başından vurulan Burcu Çiftçi çağrılan ambulansla hastaneye götürülürken yolda öldü. Burcu’nun katilini yakalamak için çalışmaların yapıldığı belirtildi ancak katil halen serbest.

 

Katilin acilen yakalanmasını istiyoruz

Mehmet Çiftçi, Burcu’yu öldürdükten sonra kaçtı, halen yakalanmış değil. Yakalanmasını ve adaletin yerini bulması için Çiftçi’nin ağırlaştırımış müebbet hapis cezası almasını istiyoruz.

 

Burcu’nun ailesi : “halen yakalanmadı”

Kadın Cinayetelrini Durduracağız Platformu ile bağlantıya geçen Burcu Çiftçi’nin ailesi katilin halen yakalanmadığını ve derhal yakalanmasını istediklerini belirtti. Platform olarak Burcu’nun ailesiyle beraber katilin yakalanması ve hak ettiği ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasını alana kadar takipçisi olmaya devam edeceğiz.


  • YAZAR
  • Editor