Boşanmak isteyen kadını eşi bıçaklayarak öldürdü
23.10.2014
Ümraniye'de 2 çocuk annesi kadın boşanmak istediği eşi tarafından sokak ortasında bıçaklanarak öldürüldü. 4 yerinden bıçaklanan kadın tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Saat 16.30 sıralarında Altınşehir Mahallesi Kiremit Sokak’ta meydana gelen cinayette iddiaya göre; bir süredir eşinden ayrı yaşayan Hülya Çadırcı boşanma işlemlerini başlatmak için bir avukatla görüştüğü belirtildi. Bu arada Hülya Çadırcı’nın kendisini aldattığı gerekçesiyle  G. Çadırcı yanına ekmek bıçağı ve satır alarak peşine düştü. Sokakta karşılaşan çift arasında başlayan kavga sırasında G. Çadırcı, eşini defalarca bıçakladıktan sonra kaçarak uzaklaştı.

4 yerinden bıçaklanan kadın kurtarılamadı

Kanlar içinde yere yığılan genç kadının yardımına koşan çevredeki vatandaşlar hemen polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Bir süre sonra gelen sağlık ekipleri genç kadını Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırdı. Hülya Çadırcı, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 4 yerinden bıçaklandığı öğrenilen Çadırcı’nın 2 çocuk annesi olduğu öğrenildi.

Öte yandan, karısını sokak ortasında defalarca bıçakladıktan sonra kaçan şahıs, polis ekipleri tarafından yakalandı. Dudullu Polis Merkezi’ne götürülen zanlının üzerinde yapılan aramada bir de satır bulundu.


  • YAZAR
  • Editor