Şerife Şahin koruma başvurusuna rağmen öldürüldü
27.6.2015
Karaman’ın Ermenek ilçesinde dün 5 kişinin hayatını kaybettiği cinayet olayının ayrıntıları belli olmaya başladı. Boşandığı eşi Şerife Şahin ve 4 yakınını öldüren Narlı’nın olaydan önce “Hepinizi vuracağım” dediği iddia edildi. Şahin ailesinin Narlı’nın kendilerini tehdit ettiği gerekçesiyle polis merkezine başvurdukları da öğrenildi.
Şerife Şahin kocasından boşandıktan sonra, oğlu ile birlikte babası Murat Şahin’in evine yerleşti. Çocuğunun kendisine verilmesini ve velayetinin de kendisine verilmesini isteyen Hakan Narlı, boşandığı eşiyle konuşmak üzere eşinin kaldığı kayınpederinin evine gitti. Otomobille evin önüne giden ve bir süre bekleyen cinayet zanlısı Hakan Narlı, pazardan dönen Kayınvalidesi Ayşe Şahin(43) ile eşinin dayısının oğlu Hüseyin Akkulak’ı (24) görünce yanlarına gidip konuşmak istedi. Kayınpederinin evinin bahçesinde konuştukları sırada oğlunun kendisine verilmesini isteyen Narlı, olumsuz yanıt alınca tartışmaya başladı. Narlı, av tüfeğiyle kayınvalidesi ve eşinin dayısının oğluna ateş açtı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, 2’si çocuk 5 kişinin hayatını kaybettiğini belirledi.
 
Evden kaçan Hakan Narlı, saklandığı evden polisi arayarak yerini bildirdi. Polis ekipleri, cinayet zanlısı Narlı’nın bulunduğu eve gidip gözaltına aldı.
 
Hakan Narlı’nın 3 gün boyunca evi gözetlediği ve olay anında şuurunu kaybettiğini ve nasıl ateş açtığını hatırlayamadığını ifadesinde söyledi.
 
Bu sabah saatlerinde nöbetçi mahkemeye çıkartılan cinayet zanlısı Hakan Narlı tutuklanarak cezaevine gönderildi.