Kayseri'de genç bir kadın vurularak öldürüldü ve cansız bedeni bir çukura atıldı
1.12.2015
Kayseri’nin Özvatan İlçesi’nde bulunan, başından tek kurşunla vurulup çukura atılmış bir kadın bulundu. Jandarmanın yaptığı araştırma sonucu, kadının 24 yaşındaki 2 çocuk annesi Hülya Irmak olduğu belirlendi.

Kayseri’nin Özvatan İlçesi Kemrelik Mahallesi Hamam mevkisinde 28 Kasım’da iki kişi, arazide bulunan bir çukurda kadın bedeni gördü. Durum jandarmaya bildirildi. Gelen jandarma ekibinin yaptığı incelemede, öldürülen kadının üzerinden kimlik çıkmadı. Olay yeri inceleme çalışmalarının tamamlanmasının ardından, Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırılan kadının bedeniyle ilgili kimlik tespit çalışması başlatan jandarma, kayıp ihbarında bulunan ailelerle iletişime geçti.

 
Yakınları genç kadını kolundaki dövmeden teşhis ettiler
 
Kayıp ihbarında bulunan aileler teşhis için morga götürüldü. Tanınmaz halde olan kadının kimliği 3 gün sonra teşhis edildi. Evli 2 çocuk annesi Hülya Irmak’a ait olduğu belirlenen cansız bedeni, yakınları kolundaki gül dövmesinden tanıdı. Öldürülen kadının çocuklarının da babası Hasan Güntek’in yanında kaldıkları belirlendi. 
Hülya Irmak’ın yapılan otopsisinde ise, başına bitişik atışla sıkılan tek kurşunla öldürüldüğü ortaya çıktı. Cep telefonu da kayıp olan kadının öldürülmesiyle ilgili soruşturma sürüyor.1.12.2015

Muhtar Remzi Kandaz'ın açıklaması kadın katillerini cesaretlendiriyor

1.12.2015

Kız yurdunun etrafında drone uçuran zanlı serbest bırakıldı: Taciz değil "hobi" amaçlıymış