Medyada Kadın Algısı paneli gerçekleşecek
24.3.2013
İzmir Ekonomi Üniversitesi Medya Kulübü tarafından düzenlenen, Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu'nun da konuşmacı olarak katılacağı "Medyada Kadın Algısı" Paneli 26 Mart 2013 Salı günü İzmir Ekonomi Üniversitesi'nde gerçekleşiyor.

İzmir Ekonomi Üniversitesi Medya Kulübü tarafından düzenlenen, Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu’nun da konuşmacı olarak katılacağı “Medyada Kadın Algısı” Paneli 26 Mart 2013 Salı günü İzmir Ekonomi Üniversitesi'nde gerçekleşiyor.

 

Panelin düzenlenme amacı Medya Kulübü tarafından şöyle özetleniyor: “Panel Medya sektöründe, Medyanın Kadına Bakış Açısı, Kadın ve Kadın Sorunlarının Temsilini alanında uzman kişiler tarafından katılımcıları bilgilendirmeyi amaçlıyor.”

 

Medya Kulübünün organize ettiği “Medyada Kadın Algısı” Paneli 26 Mart 2013 Salı günü İzmir Ekonomi Üniversitesi'nde gerçekleşiyor. Moderatörlüğünü, İzmir Ekonomi Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sevda Alankuş’un üstleneceği “Medyada Kadın Algısı” Paneli’ne CNN Muhabiri, araştırmacı gazeteci ve yazar Göksel Göksu, Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu İzmir Temsilcisi Sanem Deniz Kural ve Hürriyet Gazetesi’nden Banu Şen konuşmacı olarak katılacak.

 

Ayrıca, İzmir Ekonomi Üniversitesi Modern Dans Kulübü dansçıları, panel öncesi kadın cinayetlerinin durması için hazırladıkları özel koreografiyi sergileyecek. İzmir Ekonomi Üniversitesi Medya Kulübü tarafından düzenlenen Medyada Kadın Algısı paneli Balçova Belediyesi, EkoTog, İEU Modern Dans Kulübü ve Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu’nun desteği ile yapılacak.

 

Ayrıntılı bilgi: https://www.facebook.com/events/444772568931931/

 

Yer: İzmir Ekonomi Üniversitesi Konferans Salonu
Tarih: 26 Mart 2013 Salı
Saat: 15:30 – 18:30