Antep'te evden uzaklaştırma cezası olan adam eşini öldürdü
11.4.2016
Gaziantep'te, eşine şiddet uyguladığı için evden uzaklaştırma cezası alan Ferit Coşkun, eşi Filiz Coşkun'u bıçaklayarak öldürdü. Polis, kaçan kocayı yakalamak için çalışma başlattı.

 

Olay, Şehitkamil ilçesi, Karacaoğlan Mahallesi 103 Nolu Sokakta meydana geldi. İddiaya göre 3 gün önce eşine şiddet uyguladığı gerekçesiyle evden uzaklaştırma cezası alan Ferit Coşkun (40), eşi Filiz Coşkun'u (36) arayarak pişman olduğunu ve konuşmak istediğini söyledi. 3 çocuk annesi Filiz Coşkun'un kabul etmesi üzerine Ferit Coşkun eve gitti. Evde konuşma sıranda tartışmaya başladı. Tartışmada Ferit Coşkun mutfaktan aldığı ekmek bıçağı ile eşini vucudunun değişik yerlerinden yaraladı. Filiz Coşkun'un bağırıp yardım istemesi üzerine odaya giren oğlu, babasına müdahale etmek istedi. Bu sırada Ferit Coşkun, kendisine engel olmak isteyen oğlunu da elinden yaralayarak kaçtı.

HASTANEDE ÖLDÜ

Evden gelen sesler üzerine komşular içeri girdiklerinde anne ve oğlunu yaralı halde buldu.
Anne ve oğlu, komşuların haber vermesiyle gelen ambulansla Şehitkamil Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Burada yapılan müdahalelere rağmen Filiz Coşkun kurtarılamadı. Elinden yaralanan oğlu ise tedavisinin ardından taburcu edildi.
 
10.4.2016

Malatya Gazi Lisesi Müdür Yardımcısı'ndan öğrencilere iğrenç itham

11.4.2016

Manisa'da taciz nöbeti tutan kadın kardeşlerimizden haber var