Reddettiği için 13 yerinden bıçaklandı
30.5.2013
Antalya'da bir genç, amcasının kızını sevgisine karşılık vermediği gerekçesini öne sürerek 13 yerinden bıçakladı.

Antalya’da 08:00 sıralarında Mevlana Kavşağı'nda bulunan akaryakıt istasyonu önünde meydana gelen olayda 23 yaşındaki Gökhan Altun amcasının kızı Nazlıhan Altun’u 13 yerinden bıçaklayarak yaraladı. Gerekçe olarak ise genç kadının kendisine karşılık vermediğini öne sürdü.

Sevgisine karşılık bulmadığı için bıçaklamış

Nazlıhan Altun işe gitmek için otobüs bekliyordu. Amcasının oğlu Gökhan Altun ise konuşmak için yanına geldi. Konuşmak istemeyen genç kadın ile amcasının oğlunun arasında tartışma çıktı. Tartışma sonucu elindeki bıçağı hiç acımadan amcasının kızına rastgele sallamaya başladı. Genç kadın kolundan, göğsünden ve kalçasından 13 bıçak darbesi aldı.

Nazlıhan Altun kendini kurtarmak için çıktığı yaya üst geçidi ortasında düşüp kaldı ve olayın bildirilmesi üzerine ambulansla Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü.

Kadın kardeşlerimizin birçoğu kendi hayatlarına karar vermek istedikleri için ya da bir erkeği reddettiği için öldürülürken; Nazlıhan kardeşimiz de bir erkeği reddettiği için 13 yerinden canice bıçaklanmıştır. Yoğun bakım ünitesinde tutulan kardeşimizin neyse ki hayati tehlikesi bulunmamaktadır.

Saldırgan Gökhan Altun ise polis ekiplerince gözaltına alındı.