Kadınlar Eskişehir'de panelde buluşuyorlar
30.5.2013
Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu olarak Eskişehir'de 1 Haziran Cumartesi günü saat 16:00'da 'kadın kardeşlerimiz öldürülmesin diye' başlıklı bir panel düzenleyeceğiz.

Türkiye'de her gün kadın kardeşlerimiz öldürülmeye devam ederken bizler Platform olarak kadın kardeşlerimiz öldürülmesin diye mücadele etmeye devam ediyoruz.

1 Haziran Cumartesi günü Eskişehir'de 'kadın kardeşlerimiz öldürülmesin diye' bir panel düzenliyoruz. Kadınlara haklarını anlatmak ve mücadelemizi kadın kardeşlerimizle büyütmek için 16:00'da Özdilek Kültür Merkezi'nde olacağız.

Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu Genel Temsilcisi Gülsüm Kav, Platformun Hukuk Sorumlusu Gökçesu Özgül, Platformun Eskişehir Temsilcisi Çiler Kayabaş, öldürülen Ferdane Çöl kardeşimizin ablası Birdane Çağan ve yaşam hakkı mücadelesi veren Sebahat Ö. kardeşimiz panelde konuşmacı olacaklar.

Eskişehir'deki tüm kadın kardeşlerimizi panele davet ederek, Platformla tanışmaya, haklarımızı öğrenmeye ve kadınlara adalet için mücadele etmeye çağırıyoruz.