Kadın hakim evinde ölü bulundu
10.6.2013
Antalya'da görev yapan genç hakim Fatma Kuşçuoğlu kalbinden bıçaklanmış olarak evinde ölü bulundu.Fatma Kuşçuoğlu'nun ölümüyle ilgili olarak başsavcı ise cinayet değil intihar dedi.

Finike Adliyesi’nde görevli asliye hukuk hakimi Fatma Kuşçuoğlu (37), banyoda göğsüne bıçak saplanmış bir şekilde babası tarafından ölü olarak bulundu. Anne ve babasının haber vermesi üzerine eve gelen sağlık ekipleri, Kuşçuoğlu’nun olay yerinde hayatını kaybettiğini belirledi. Yaklaşık bir yıldır ilçede görev yaptığı öğrenilen Fatma Kuşçuoğlu’nun cenazesi Antalya Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Elmalı Cumhuriyet Başsavcısı Sadi Doğan, Fatma Kuşçuoğlu ile ilgili bazı internet siteleri ve televizyon kanallarında cinayet şeklinde haberler yayınladığını belirterek, ‘Cinayet değil, intihar. Sabah 08.00’de anne ve babası hakim Kuşçuoğlu’nu banyoda bulmuş. Göğsünde bir bıçak darbesi var. Hakimin uzun süredir psikolojik sorunları varmış. Bu nedenle intihar etmiş” dedi. Doğan, cenazenin otopsinin ardından  toprağa verilmek üzere Ankara’ya gönderileceğini söyledi.

Kuşçuoğlu’nun ölmeden önce, ‘Psikolojik sorunlarım vardı, başaramadım’ yazılı bir not bıraktığı öğrenildi.