Barış gününde eski kocası tarafından öldürüldü
1.9.2013
Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) Küçükçekmece Kadın Meclisi Üyesi Neslihan Harman, Kadıköy'deki BDP mitingine gitmek için hazırlık yaptıktan sonra, eski kocasıi tarafından silahla vuruldu.

 Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) Küçükçekmece Kadın Meclisi Üyesi Neslihan Harman, Kadıköy'deki BDP mitingine gitmek için hazırlık yaptıktan sonra, eski kocası tarafından silahla vuruldu. Hastaneye kaldırılan Harman, yapılan tüm müdahaleye rağmen hayatını kaybetti.

 

1 Eylül Dünya Barış Günü dolayısıyla yapılacak mitinge katılmak için evden çıkan BDP Küçükçekmece Kadın Meclisi Üyesi Neslihan Harman, eski kocası tarafından öldürüldü. Cinayet saat 11.00 sıralarında Küçükçekmece Kanaraya Mahallesi Piliç Sokak'ta Kadriye Moroğlu Lisesi önünden yaşandı.1 Eylül Dünya Barış Günü dolayısıyla yapılacak mitinge katılmak için lise önüne gelen Harman, eski kocası tarafından vuruldu. Vücuduna çok sayıda kurşun isabet eden Harman, Mehmet Akif Kalp Hastanesi'ne kaldırıldı. Harman, yapılan tüm müdahaleye rağmen hayatını kaybetti.

Harman'ın, Zeydan Harman'dan yaklaşık 10 yıldır ayrı yaşadığı ve daha önce de tehditler aldığı için polise ve savcılığa başvuruda bulunduğu öğrenildi.  • YAZAR
  • Editor