Adalet için Gebze ve Çağlayan'a çağırıyoruz
3.10.2013
4 Ekim Cuma günü öldürülen kadın kardeşlerimiz Mehtap Bülbül için Gebze, Muhterem Göçmen için Çağlayan Adliyesi önünde olacağız. Tüm kadınları adalet için adliye önlerine çağırıyoruz.

Muhterem Göçmen'in ilk duruşması görülecek
28 Haziran 2013 tarihinde öldürülen Muhterem Göçmen'in ilk duruşması Çağlayan Adliyesi'nde görülecek. Boşanmak istediği eşi Serdar Göçmen tarafından bıçaklanarak öldürülen koruma altındaki Muhretem Göçmen'in ölümünden, katili serbest bırakan savcı, onu korumayan devlet sorumludur. Başka Muhteremler olmasın diye tüm kadınları 4 Ekim Cuma günü Çağlayan Adliyesi önüne, Muhterem'in ailesiyle dayanışmaya çağırıyoruz.

Tarih : 4 Ekim Cuma 2013
Saat : 09.00
Yer : Çağlayan Adliyesi önü / C kapısı

Mehtap Bülbül'ün katiline ağır ceza
19 Ocak 2013'te eski eşi Volkan Civelek tarafından öldürülen Mehtap Bülbül kardeşimizin katiline hak ettiği ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasını verdirmek için Mehtap'ın ailesiyle birlikte mücadelemizi sürdürüyoruz. Her kadın katili gibi akli dengem yerinde değil diyerek indirim almaya çalışan katilin çabalarını boşa çıkaracağız. Tüm kadınları Mehtap'a adalet için Gebze Adliyesi önüne çağırıyoruz.

Tarih : 4 Ekim Cuma 2013
Saat :
13.30
Yer :
Gebze Adliyesi önü