Hamile kadın kocası tarafından yaralandı
3.10.2013
Denizli'de kendisini aldatmakla suçladığı eşi 20 yaşındaki Suzan A.'yı göğsünden beş kez bıçaklayıp ağır yaralayan 25 yaşındaki Ş.A., çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

Denizli'de kendisini aldatmakla suçladığı eşi 20 yaşındaki Suzan A.'yı göğsünden beş kez bıçaklayıp ağır yaralayan 25 yaşındaki Ş.A., çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı. Bir aylık hamile olduğu anlaşılan kadının bıçaklandığı sırada yanında olan 1.5 yaşındaki kızı E.S.A. ise geçici olarak devlet korumasına alındı.

Atalar Mahallesi 960 Sokak'taki Park Apartmanı'nın üçüncü katında 2 Ekim Salı günü 13.00 sıralarında meydana gelen olayda, bir aylık hamile olan eşi Suzan A.'yı kendisini aldatmakla suçlayan ve çocuğun bir başkasından olduğunu ileri süren Ş.A., karısını kızı E.S.A.'nın gözü önünde bıçakla ağır yaraladı.

Hayati tehlikesi sürüyor
Ş.A., gözaltına alınırken, ağır yaralanan Suzan A. göğsüne saplı kalan bıçakla, Denizli Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Ameliyata alınan Suzan A.'nın yoğun bakım ünitesindeki tedavisi sürüyor.

Ş.A., yapılan işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Mahkemeye çıkartılan Ş.A. tutuklandı.

Annesi hastanede olan, babası da tutuklanan minik E.S.A. ise savcının talimatıyla geçici olarak devlet korumasına alındı.

Önce hamile kadını koruyun
Başbakan Erdoğan kadınlara 5 çocuk yapın derken, karnında bebeğiyle kadınlar öldürülmek amacıyla yaralanmaya devam ediyor. Uşak'ta bebeğini emzirirken öldürülen Hatice Palta ile ilgili hiçbir açıklama yapmayan Başbakan, öldürülen kadınlarla ilgili suskunluğunu koruyor.