Polis, hamile eşini başından vurarak öldürdü
15.11.2013
Küçükçekmece'de bir polis, 2.5 aylık hamile eşini silahla başına ateş ederek öldürdü. E.T.'nin katili polis Mehmet Temiz ise cinayetin ardından intihar etti.

Olay dün 23.30 sıralarında İkitelli Halkalı Polis lojmanlarında meydana geldi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nde görevli polis memuru Mehmet Temiz, evde Eşi E.T. ile henüz bilinmeyen bir sebeple tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine Mehmet Temiz, beylik tabancasıyla eşini başından vurdu. Ardından da kendi başına ateş ederek intihar etti.

Silah sesini duyan site sakinleri olay yerine polis ve sağlık ekiplerini çağırdı. Olay yerine gelen polis ekipleri çevrede güvenlik önlemi alarak binaya giriş ve çıkışları kapattı.

Önce hamile kadınları koru
Sağlık ekipleri E.T.’nin olay yerinde öldüğünü belirledi. E.T.’nin 2.5 aylık hamile olduğu bildirildi. Kadın düşmanı politikalarını sürdüren AKP hükümeti, kadınlara 5 çocuk yapın baskısı yapmaya devam ediyor. Kadınlar hamileyken birer birer öldürülürken, AKP kadınları korumamaya ama büyük bir özgüvenle kadın bedeni üzerinde söz söylemeye devam ediyor.

Destan yazan polisler, kadınların katili
Polis Mehmet Temiz, hamile eşini öldürdükten sonra intihar etti. Gezi Direnişi'nde halka saldıran, gençleri öldüren polisleri "destan yazdılar" diye öven Başbakan Erdoğan, kadın katili polislere göz yummaya devam ediyor.

Cenazeler gece ilerleyen saatlerde otopsi yapılmak üzere cenaze aracıyla Adli Tıp Kurumu Morguna götürüldü.

Polis ekiplerinin olayla ilgili soruşturması sürüyor.